Spotkanie wójta z sołtysami - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

Dziś wójt, Piotr Jakubowski spotkał się z sołtysami na comiesięcznej naradzie. Podczas spotkania przedstawił wstępny harmonogram prac związanych z realizacją funduszu sołeckiego na rok 2023, w tym prace drogowe, montaż oświetlenia, remonty w świetlicach. Ponad to dyskutowano o bieżącym utrzymaniu dróg oraz zaplanowanych inwestycjach. Sołtysi poruszali również bieżące sprawy dotyczące zagadnień z terenu poszczególnych miejscowości.

Obecny na spotkaniu, dzielnicowy mł. asp. Michał Kłosiewski z Posterunku Policji w Radzanowie, przypomniał o planach priorytetowych prowadzonych w obrębie sklepu spożywczego oraz świetlicy w Ślepkowie Szlacheckim (dochodzi tam do spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym i zaśmiecania) oraz w miejscowości Rogozino przy ul. Imielnickiej w sklepie DINO (dochodzi tam do częstych kradzieży). Apelował również o zgłaszanie nielegalnych wysypisk śmieci, które wraz z nadchodzącymi porządkami wiosennymi mogą pojawiać się na terenie gminy.

W związku ze zbliżającym się Dniem Sołtysa, wójt podziękował zebranym za służbę na rzecz Mieszkańców gminy Radzanowo, za dobrą współpracę i wspólne realizowanie wielu zadań. Swoje święto sołtysi uczcili pysznym tortem. Wyrazy uznania, wójt skierował również Paniom sołtys, które wczoraj obchodziły swoje Święto Kobiet.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość